kamery

Kasina Latem

BIKE PARK KASINA

Bike Park Kasina składa się z 9 tras rowerowych, na chwilę obecną jesteśmy największym tego typu obiektem w Polsce. Park rowerowy w Kasinie Wielkiej jest miejscem rozrywki, treningu i odpoczynku dla wszystkich miłośników dwóch kółek wraz z rodzinami.

Więcej informacji: https://bikeparkkasina.pl/

 

ARENA MŁODEGO ROWERZYSTY

Pumptrack, mini siłownia, plac zabaw

Rowerowy plac zabaw PUMPTRACK jest specjalnie zaprojektowanym torem przeszkód. Jazda na PUMPTRACKU świetnie wpisuje się̨ w nurt sportów popularnych wśród młodzieży, których uprawianie nie wymaga monotonnych treningów, lecz jest ciągłą zabawą.

Mini siłownia Outdoor Fitness to zestaw urządzeń sprawnościowych zapewniający pełen zakres ćwiczeń rekreacyjnych na górne partie ciała, nogi, zwiększenie wytrzymałości, poprawę elastyczności i krążenia.

Plac zabaw dla najmłodszych jest zbudowany z naturalnych materiałów, króluje tutaj instalacja w kształcie pociągu retro.

Więcej informacji: https://bikeparkkasina.pl/arena-mlodego-rowerzysty/

 

POCIĄG RETRO

Wakacyjne kursy pociągiem Retro to fantastyczna przygoda!

Niezapomniana przejażdżką historyczną trasą z Kasiny Wielkiej – uznawanej za jedną z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce do Chabówki możliwa jest w każdy weekend wakacji!

ŚNIEŻNICA

„Jako róża jest najpiękniejszą i najwonniejszą z kwiatów, tak i tę górę można uznać za najpiękniejszą ze swego układu, jako i z widoków i pięknego spaceru.”
Tak o Śnieżnicy, na której zboczach usytuowana jest Kasina Ski&Bike Park pisał w XiX w. Jan Nepomucen Rostworowski – ziemianin, etnograf, pisarz, kompozytor, poseł, jeden z prekursorów ludoznastwa. Wiecie dlaczego tak się zachwycał Śnieżnicą? PRZYJEDŹCIE I ODKRYJCIE sami „WIDLATA GÓRĘ”, jak potocznie nazywa się skrywającą wiele tajemnic Śnieżnicę, która ma AŻ 3 WIERZCHOŁKI!
Śnieżnica ma wiele tajemnic. Jedną z nich REZERWAT PRZYRODY! To idealnie miejsce na spacer w pięknym i malownicznym Beskidzie Wyspowym!
Zachęcamy do wjazdu koleją krzesełkową Kasina Ski&Bike Park i spaceru na szczyt Śnieżnicy, a potem do odwiedzenia POLANY WIDOKOWEJ, przy której znajduje się punkt startowy PARALOTNIARZY.

KOLEJ KRZESEŁKOWA

Nasza nowoczesna 6 osobowa kolej krzesełkowa DOPPELMAYR to komfortowy i szybki środek transportu zarówno latem jak i zimą. Specjalne haki na rower umożliwiają wwiezienie sprzętu rowerzystom, a osłony przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe pozwalają cieszyć się przyjemną i szybką (5 minutową) podróżą na górną stację.

nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.