noclegi kamery

noclegi

Apartamenty Stacja Kasina

Zapraszamy do naszych apartamentów, usytuowanych 50 m od Kasina Ski & Bike Park w pięknym XIX w. budynku stacji kolejowej w Kasinie Wielkiej.

Budynek dworca kolejowego w Kasinie Wielkiej zaaranżowany został na 5 komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów 2-4 osobowych.

Z okiennic rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na stok narciarski i okoliczne szczyty. To doskonałe miejsce zarówno dla tych, którym zależy na błogim relaksie w ciszy, pośród beskidzkich krajobrazów, jak i tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

To doskonałe miejsce dla gości Kasina Ski & Bike Park oraz Kasina Bike Park.

Więcej informacji: http://www.stacjakasina.pl/

 

DANE KONTAKTOWE:

Obiekty FREESKIHOTELE

Freeskihotele – to atrakcyjna oferta dla turystów, która powstała ze współpracy portalu z partnerami: stacjami narciarskimi i miejscami noclegowymi. 

Wiosna, lato, jesień

Rezerwujesz nocleg (min. 2 dni) w wybranych hotelach lub pensjonatach powołując się na pakiet freeski – dostajesz pakiet zniżek na różne atrakcje oferowane w ośrodkach sieci freeskihotele.pl

Zima

Rezerwujesz nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach, które znajdują się w naszej bazie na www.freeskihotele.pl – karnet na stok dostajesz GRATIS!!! FreeSKI trwa od rozpoczęcia działalności stacji narciarskich do 23 grudnia 2022 i od 27 lutego 2023 do momentu zamknięcia wyciągów. Oferta ważna przy rezerwacji noclegu na minimum 2 dni.

Zobacz obiekty freeskihotele

nasi partnerzy
ue ue ue ue