Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Karczma

Do Karczmy zapraszamy wszystkich zmęczonych jazdą oraz tych, którzy w towarzystwie narciarzy pragną spędzić wolny czas. Na świeżym górskim powietrzu z dala od codziennego gwaru i zgiełku zewnątrz czekają na Państwa wygodne ławki z pięknym widokiem na okolicę. Karczma usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji dolnej kolei linowej tak, że pijąc grzańca i kosztując szybkich przekąsek możesz obserwować swoich znajomych szusujących po stoku i wsiadających na krzesełko.

Organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe. Obsługujemy konferencje, szkolenia i przyjęcia rodzinne: chrzciny, komunie, urodziny i wesela. Umożliwiamy wynajęcie sal dla potrzeb pokazów, prezentacji i na imprezy zamknięte. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy dostosować się do Państwa potrzeb. Program wydarzenia jest opracowywany z pomocą doświadczonych osób, dzięki temu realizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełną obsługę cateringową, dopasowaną do charakteru spotkania. Proponujemy dobór specjalnego menu, wystrój sal, dekorację stołów oraz na życzenie muzykę. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm w obsłudze.

Proponujemy:
Obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz budżetu Klienta.
Przerwy kawowe.
Ofertę cateringową.
Możliwość rezerwacji “Karczmy” na wyłączność.

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij