noclegi kamery

Kasina Zimą

TRASY NARCIARSKIE

Kasina to najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, dodatkowo naśnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite pochylenie (21%) na całej długości trasy, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy.

Trasy zjazdowe (niebieska, czerwona i czarna) o łącznej długości prawie 2700 metrów i różnicy wzniesień 290 metrów prowadzone są w całości w lesie, co polepsza parametry zjazdowe oraz pozwala na przyjemną jazdę nawet przy silnych, porywistych wiatrach.

KOLEJ KRZESEŁKOWA

Stacja narciarska Kasina Ski zaprasza do korzystania z krzesełkowej, sześcioosobowej kolei linowej o długości 1100 metrów. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 6 minut.

Specjalne przesłony ochronią od mrozu i śniegu nawet w najzimniejszy dzień!

 

STOK SZKOLENIOWY

Dla stawiających pierwsze kroki na nartach proponujemy trasę zieloną, znajdująca się na naszej Polanie Pingwina(specjalnie przygotowanym stoku dla początkujących) wraz z 100 metrowym wyciągiem taśmowym SunKid.

To najbezpieczniejszy i najwygodniejszy wyciąg dla dzieci!

 

WIECZORNA JAZDA

Tradycją stacji jest oferta jazdy wieczornej. Codziennie pomiędzy godziną 15.00 a 17.00 stok jest ratrakowany.

Od godziny 17.00 do godziny 21.00 narciarze mogą skorzystać ze świeżo przygotowanego, oświetlonego stoku. To doskonała propozycja dla osób pracujących, a nie mających możliwości wzięcia urlopu. Dojazd z Krakowa trwa niespełna godzinę!

Z jazdy nocnej też korzystają studenci, dla których przygotowaliśmy osobny karnet.

 

Zobacz relację skionline.pl 2021

Małopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego skionline.pl

Zobacz relację skionline.pl 2019

nasi partnerzy
ue ue ue ue