noclegi kamery

Grupa Pingwina

Grupa Pingwina

Grupa Pingwina to 5 wyjątkowych punktów na mapie Polski, zrzeszających pięć stacji narciarskich z pingwinem w logo, na których obowiązuje jeden Pingwin PASS. Cztery z nich znajdują się na południu Polski, a jedna na Warmii i Mazurach. Grupę stanowią: Czarny Groń z Hotelem****&SPA w Rzykach k. Andrychowa, Słotwiny Arena z Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju, Kurza Góra w Kurzętniku (największa stacja narciarska w północnej Polsce), Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle oraz Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej. Naszym celem jest zapewnienie zaplecza rekreacyjnego, aby umożliwić naszym gościom świetną zabawę podczas korzystania z całorocznych atrakcji. Nasza oferta skierowana jest do rodzin, grup i wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas blisko natury. Tutaj możesz cieszyć się nieograniczonymi możliwościami zajęć na świeżym powietrzu, a pingwin w logo będzie gwarancją wysokich standardów obsługi. Jeśli chcesz spędzić niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi – serdecznie zapraszamy. 
 
Luksusowy, Hotel****&Spa Czarny Groń, przepięknie położony w malowniczym Beskidzie Małym to doskonały wybór zarówno dla szukających odpoczynku od zgiełku miejskiego, jak i miłośników nart i turystyki górskiej. Obiekt posiada bogatą ofertę gastronomiczną (Restauracja i Oberża), kosmetyczną (centrum odnowy biologicznej, fryzjer, strefa saunowo-basenowa) oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, zarówno w zimie jak i w lecie. Pumptack, Magiczna Osada, Edukacyjna Strefa Pingwina, sala zabaw, symulator jazdy na nartach, paintball, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, basen z brodzikiem i saunami, liczne animacje oraz imprezy, a w zimie stok i nowoczesny ośrodek narciarski z licznymi trasami i jednym z najlepszych w Polsce snowparkiem. Zimowa i letnia Polana Aktywnego Pingwina oferująca zimą: narty i sanki, a latem dmuchańce – sprawią, że każde dziecko spędzi cudowny czas, a rodzice będą mogli cieszyć się chwilą dla siebie. 
 
Czy wiecie gdzie jest największy tubing w Polsce? To właśnie tu, w Kurzej Górze, gdzie  kompleks tubingowy oferuje łącznie 700 m zjazdu.  Ponadto możecie również odwiedzić Wieżę widokową, która jest jedyną taką konstrukcją w północnej Polsce. Spacer ścieżką z drewna akacji mierzącą 2000 metrów wśród chmur, która prowadzi na szczyt wieży mającej wysokość 35 metrów, dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń a także możliwość zapoznania się z ciekawą historią kurzętnickiego zamku oraz samego miasta Kurzętnik. Zimą Kurza Góra zamienia się również w największy ośrodek narciarski Polski północnej, z kilkoma trasami i wyciągami i przede wszystkim dwoma Fabrykami Śniegu, które pozwalają na działanie stacji, niezależnie od kaprysów pogody. Po całodniowej zabawie na śniegu, lodowisku i sankach można uzupełnić poziom energii w restauracji, serwującej dania na światowym poziomie. Latem, oprócz tubingu skorzystacie również z placu zabaw dla dzieci.
 
Byliście kiedyś na “Dachu Wisły”? Bo tak potocznie nazywany jest całoroczny ośrodek Skolnity Ski &  Bike Park, który swoim gościom oferuje szereg zimowych i letnich atrakcji. 800 metrowa, czteroosobowa kolej linowa, darmowy orczyk dla początkujących narciarzy, zapierające dech w piersiach widoki na całą Wisłę oraz dwie urodziwe, uwielbiające turystów… alpaki – Lewis i Kenzo mieszkające w towarzystwie baranków. Latem w ośrodku możemy skorzystać z trzech jednokierunkowych tras rowerowych o łącznej długości prawie 9 km bądź wypić kawę na pięknym tarasie, podczas, gdy dzieci będą bawiły się w prawdziwym, drewnianym domku na drzewie. 
 

Słotwiny Arena to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli. Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, restaurację i obiekt noclegowy – latem zamienia się w doskonałe miejsce dla miłośników przyrody.

Liczne szlaki turystyczne, a przede wszystkim atrakcja na skalę kraju – pierwsza w pełni drewniana Wieża widokowa, z ponad kilometrową ścieżką w koronach drzew, na której znajdziemy 15 instalacji edukacyjnych, przyciągają fanów zapierających dech w piersiach widoków.

Duża liczba letnich, plenerowych imprez oraz warsztatów będzie stanowić doskonałą propozycję dla całych rodzin!

Poznaj nas...

nasi partnerzy
ue ue ue ue