noclegi kamery

CARV

TWÓJ CYFROWY INSTRUKTOR NARCIARSTWA

Teraz już w Kasina Ski & Bike Park możesz wypożyczyć CARV!

CARV to najpotężniejszy na świecie cyfrowy trener narciarski, chwalony między innymi przez NYT i The Times. Ambasadorem CARV jest Ted Ligety.

CARV składa się z:

  • ultracienkich wkładek (skrywających 72 czujniki nacisku i ruchu) pasujących do każdego buta narciarskiego
  • aplikacji CARV

 

 

Na każdym zakręcie mierzonych jest 13 różnych wskaźników, takich jak między innymi:

  • balans,
  • nacisk na zewnętrzną nartę,
  • kąt krawędzi,

co daje narciarzom CARV obiektywny sposób analizy ich techniki.

CARV zapewnia dźwiękową informację zwrotną (warto mieć słuchawki) w czasie rzeczywistym podczas każdego skrętu, spersonalizowane wskazówki dotyczące jazdy na nartach dla każdego wyciągu krzesełkowego oraz szczegółową analizę za każdym razem, gdy się zatrzymasz.

Śledź każdy zakręt i korzystaj z dogłębnej analizy i informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym, aby poprawić się w ciągu zaledwie kilku zjazdów – na dowolnym poziomie umiejętności.

CARV jest oficjalnym partnerem organizacji Professional Ski Instructors of America oraz Canadian Ski Instructors’ Alliance.

 

Użytkownicy CARV w aplikacji oprócz bieżących wyników i wskazówek mają również dostęp do filmów, artykułów, ćwiczeń i treningów przygotowanych przez najlepszych na świecie instruktorów narciarskich, dzięki czemu mogą doskonalić swoją jazdę na nartach.

Dodatkowo, w aplikacji dostajesz punkty za swój każdy przejazd i możesz zmierzyć się z najlepszymi narciarzami na świecie!

 

Wyszukaj aplikacji o nazwie CARV w AppStore lub w sklepie Google Play. Możesz ją sobie zainstalować wcześniej lub w trakcie oczekiwania na konfigurację sprzętu przez naszego pracownika.

Aplikacja jest w języku angielskim.

 

CZAS WYPOŻYCZENIACENA
3 H 99 zł
cały dzień149 zł

nasi partnerzy
ue ue ue ue