noclegi kamery
1
CZERWONA
3000m
2
DH CUP
1740m
3
Zielona
4500m
4
DZIKA
1840m

 

  • Przy pokonywaniu każdej trasy zaleca się pierwszy przejazd kontrolny oraz zaznajomienie się z przebiegiem oraz występującymi na niej przeszkodami.
  • Obowiązkowy sprawny górski rower, z dwoma hamulcami. Obligatoryjnie kask, zalecane ochraniacze (łokcie, kolana, zbroja).
  • Zabrania się zjeżdżania z dzieckiem w foteliku.  
  • Rowerzysto! Nie przeceniaj swoich możliwości. 
1 ANAKONDA
3000 m
czerwona

Szeroki, zakręcony i szybki flow jumpline. Dla wszystkich średniozaawansowanych rowerzystów chcących "popływać" w ogromnych bandach i poprawić swoją pewność w locie na wszelkiej maści przeszkodach takich jak stolik, step up, step down. Od góry do dołu trasa posiada utwardzoną nawierzchnię, w całości zbudowana za pomocą koparki i wykończeniem shaperów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każda przeszkoda na trasie została wybudowana tak, że można ją pokonać nie odrywając się od ziemi, jednak największą frajdę daje pełny gaz i mnóstwo skoków

2 DH CUP
1740 m
czarna

Legendarna, trudna trasa zjazdowa dla świetnie jeżdżących rowerzystów oraz zawodników. Szybka, zbudowana w 90% ręcznie, naszpikowana korzeniami, stromymi ściankami i sekcjami wymagającymi konkretnego obycia z rowerem. Odnajdzie się tu każdy kto lubi "łupankę", adrenalinę przy pokonywaniu dropów oraz gapów. Frajdę z jazdy podkreśli świeża ściółka na oponach. Trasa ta dostarcza sporo wrażeń jednak najważniejsza jest rozwaga. (długość po dokładnym pomiarze)

3 COOLER
4500 m
zielona

Trasa o łagodnym nachyleniu pozwalająca nabyć oraz poprawić podstawowe umiejętności jak kontrola roweru oraz skręcanie. Nada się również na rozgrzewkę przed jazdą po trudniejszych trasach. Trasa w całości wykonana maszynowo z utwardzoną, gładką nawierzchnią. Znajdują się na niej muldy, niewielkie stoliki i bandy.
Chcąc rozpocząć przygodę z jazdą po bike parkach, wybór tej trasy na początek będzie strzałem w dziesiątkę.

4 DZIKA
1840 m
czerwona

Odświeżona stara trasa, stworzona przez lokalnych rowerzystów. Wyposażona w odnowione, przekopane fragmenty, w innych miejscach pozostawiona działaniu przyrody – stwarza szerokie pole do manewrów. Znajdziecie tu wiele różnego rodzaju zakrętów, trochę korzeni, trochę kamieni – generalnie dobra, dzika zabawa!

nasi partnerzy
ue ue ue ue