Grupa Pingwina - informacja Grupa Pingwina - informacja
noclegi kamery

Wielka Wyprawa Maluchów rusza!

Pamiętacie naszego zielonego maluszka?

Z radością ogłaszamy, że już po raz drugi Grupa Pingwina, Kasina Ski&Bike Park i Muzeum Mopedów Moped Retro wyruszają nim na Wielką Wyprawę Maluchów! To wyjątkowe wydarzenie charytatywne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Polsce.

Start tegorocznej edycji odbędzie się 5 lipca 2024 roku o godzinie 9:00 na Placu Defilad w Warszawie. Meta rajdu usytuowana będzie w Monte Cassino, a uczestnicy – 80 załóg – pokonają trasę o długości ponad 3200 kilometrów.

Celem wyprawy jest zebranie MILIONA EURO na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. W ubiegłym roku udało się zebrać imponującą kwotę, a w tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większy sukces. Jednocześnie zbiórka będzie prowadzona tutaj: https://zrzutka.pl/

Uczestnicy rajdu w drodze do Monte Cassino odwiedzą m.in. Słotwiny Arena i Wieżę widokową w Krynicy-Zdroju w sobotę 6 lipca 2024 roku. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć na własne oczy legendy polskiej motoryzacji i internetu: Longina Bielaka, Sobiesława Zasadę, Macieja Wisławskiego, Rafała Sonika, Kajetana Kajetanowicza, a także Bartosza Ostałowskiego i Remigiusza Wierzgonia ”Reziego” – którzy zostali ambasadorami Wyprawy.

Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji i dobrej zabawy na start Wielkiej Wyprawy Maluchów, a później do Krynicy-Zdroju na Słotwiny Arena! Będzie to niezapomniane widowisko i okazja do spotkania z pasjonatami motoryzacji.

Do zobaczenia 5 lipca na Placu Defilad w Warszawie, a 6 lipca w Słotwiny Arena!

Zobacz zapowiedź

Ostatnie artykuły

Wielka Wyprawa Maluchów – Puszka Grupy Pingwina!
Zachęcamy do pomagania i zasilania puszek!
Komunikat z tras rowerowych
Po przejściu opadów i sprawdzeniu tras, zaprosimy Was do nas w godzinach popołudniowych.
III Memoriał inż. Tadeusza Tańskiego
Zapraszamy do kibicowania uczestnikom rajdu!
nasi partnerzy
ue ue ue ue