noclegi kamery

Szkoła rowerowa

Nasza Szkoła Rowerowa dysponuje olbrzymim doświadczeniem w szkoleniu zarówno amatorów, jak i sportowców najwyższej światowej klasy. Trenowali i trenują z nami ludzie zajmujący się jazdą na rowerze nie tylko amatorsko, ale także uczestnicy i medaliści Igrzysk Olimpijskich oraz zawodów o randze krajowej, jak i światowej.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów kolarstwa. Gwarantujemy szybkie postępy i miłą atmosferę!

Szkolimy dzieci już od 5 roku życia. Zacznij z nami swoją rowerową przygodę!

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Szkolenia te, to najbardziej popularna formą zajęć, która ma na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów. Szkolenie może odbywać się w małych grupach, 2-3 – osobowych. W zależności od poziomu uczestnika podczas szkolenia wykonujemy zwykle od 2 do 5 zjazdów.

W przypadku zainteresowania stałą współpracą ceny są ustalane indywidualnie.

SZKOLENIA WEEKENDOWE

Ten rodzaj szkoleń planujemy zawsze z dużym wyprzedzeniem. Liczba miejsc podczas szkoleń weekendowych jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani tematem, nie zwlekajcie z zapisaniem się!

CENNIK SZKOLEŃ PODSTAWOWYCH
1os/2h300 ZŁ*
1os/4h600 ZŁ *
2os/2h450 ZŁ *
2os/4h 900 ZŁ *
2os/2h550 ZŁ *
3os/4h1100 ZŁ *

*cena nie obejmuje karnetu

NASI INSTRUKTORZY

 

JACEK GARDOŃ

 

Moje życie mogę podzielić na dwie płaszczyzny: narciarską i rowerową. Latem moim zajęciem jest koordynowanie Bike Park Kasina. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe oraz obozy rowerowe z kolarstwa grawitacyjnego. Trenuję zawodników przygotowujących się do zawodów pod kątem techniki jazdy. Od wielu lat jestem Instruktorem Sitn- PZN i reprezentantem Polski Instruktorów. Jestem członkiem grupy Pol-Ski Demo Team. Trenuję zawodników z różnych klubów narciarskich, prowadzę doszkalanie instruktorów w szkole narciarskiej oraz szkolenia indywidualne i grupowe narciarzy. Do zobaczenia na trasach!

Zobacz film ze szkolenia

nasi partnerzy
ue ue ue ue