Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Już 1 maja startujemy! Otwarcie sezonu w Bike Park Kasina!

Otwarcie sezonu w Bike Park Kasina!

Już 1 maja wracamy na rowery w Bike Parku w Kasinie Wielkiej!

W tym sezonie klienci największego parku rowerowego w Polsce będą mieli do dyspozycji 17 kilometrów zróżnicowanych tras rowerowych, które są już przygotowywane po zimie, aby przywitać pierwszych miłośników kolarstwa górskiego na jak najwyższym poziomie.

Na kolarzy i ich mniej lub bardziej rowerowe rodziny czeka także kilka nowości związanych z powstaniem w Kasinie Areny Młodego Rowerzysty. W jej skład wchodzi między innymi, duży, profesjonalnie przygotowany tor rowerowy – pumptrack, siłownia oraz świetny plac zabaw dla najmłodszych.

Choć na otwarcie całości Areny Młodego Rowerzysty trzeba będzie poczekać do czerwca, to już w maju w Bike Park Kasina będzie się działo!

Po pierwsze, w trakcie ultra długiej w tym roku majówki, miejsce będzie czynne przez 7 dni w tygodniu, codziennie, od 10 do 17.  Liczymy na świetną pogodę!

Po drugie, jeszcze w maju planowane są w Bike Park Kasina imprezy i wydarzenia, na przykład pierwsze z planowanej serii „Śniadanie z Mistrzem”! Jaki Gość Specjalny odwiedzi Bike Park Kasina jako pierwszy? Jesteście ciekawi? Śledźcie witrynę parku – www.bikeparkkasina.pl oraz jego fanpage na FB: www.facebook.com/BikeParkKasina!

 

Godziny otwarcia Bike Parku
Datagodziny
1 maja – 6 maja10:00 - 17:00
6 maja – 17 czerwca
czynne w każdą
sobotę i niedzielę
10:00 - 17:00

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij