Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Puky Polska partnerem Bike Park Kasina

Puky Polska partnerem Bike Park Kasina

logo Puky

Na pewno znacie rowerki Puky, to często pierwsze Wasze rowerki lub Waszych dzieci.

Od 70 lat w Niemczech firma Puky buduje rowery, trójkołowce, koła jezdne, pojazdy ślizgowe i skutery, koncentrując się na przedsiębiorczości społecznej. W ten sposób pojazdy Puky są montowane w kilkunastu warsztatach dla osób niepełnosprawnych, które budują “swoje” Puky.

Od dziesięcioleci laboratorium innowacji w firmie Puky zawsze znajdowało właściwe odpowiedzi na ciągle zmieniające się wyzwania, jakie stawiają przed nami dzieci. Lekkie i trwałe, funkcjonalne i o nowoczesnym wzornictwie. Asortyment produktów Puky oferuje wszystkie te atrybuty, aby umożliwić dzieciom poruszanie się z zabawnymi i bezpiecznymi pojazdami.

Kierują się ideą: “Ruch sprawia, że jesteś inteligentny i dlatego promujemy rozwój mózgu przez uprawianie sportu!”

“Dzieci z błyszczącymi oczami i pełną pewnością siebie” – to motywacja Puky, powód pasji, aby dawać dzieciom zabawki i pojazdy Puky do ręki, które są zabawne, a jednocześnie optymalnie wspierają i promują je w ich rozwoju motorycznym.

Puky tworząc rowery współpracuje z pediatrami, przedszkolami i szkołami, i ma kilkadziesiąt lat doświadczenia w rozwoju, konstrukcji i produkcji pojazdów dziecięcych i rowerów. Ich konstruktorzy wiedzą dokładnie, na co należy zwrócić uwagę, aby wszystkie pojazdy działały doskonale i aby dzieci od samego początku cieszyły się mobilnością.

Każde dziecko ma naturalną radość z ruchu, którą można trenować i zachęcać!

Rowerki biegowe PUKY stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

W wypożyczalni Bike Park Kasina znajdziecie te rowerki, na których Wasze dzieci mogą próbować, testować i zarażać się pasją do rowerów na naszym pumptracku.

 

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij