Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Pociąg retro w weekend 10-11.08.2019

Pociąg retro w weekend 10-11.08.2019

Proponujemy start z Kasiny Wielkiej – możecie skorzystać z wygodnego parkingu. Następnie podróż do Chabówki, postój na zwiedzanie i powrót do Kasiny.

Tutaj czeka na Was restauracja, wycieczka koleją linową, aby podziwiać przepiękną panoramę Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego. To najlepszy pomysł na miłe, aktywne spędzenie czasu z dala od codziennego zgiełku w przepięknej scenerii.

Rozkład jazdy i cennik
Chabówka – Kasina Wielka – Chabówka
Pociągi kursują w sierpniu:
3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25. sierpnia 2019r

 

Bilety można nabyć tylko u obsługi w pociągu. Płatność wyłącznie gotówką.
Ceny biletów:
Bilet odcinkowy Chabówka – Kasina Wlk. – Chabówka lub Kasina Wielka – Chabówka – Kasina Wielka:
Normalny: 40,00 zł,
Ulgowy* 30,00 zł
*-bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży od ukończenia 2 lat do ukończenia 14 lat.
Dzieci do lat 2 otrzymują przejazd bezpłatnie w ilości 1 dziecko z jedną osobą dorosłą, jednak bez prawa do zajęcia oddzielnego miejsca siedzącego.
Uwaga! pasażerowie wsiadający lub wysiadający z pociągu na terenie Skansenu w Chabówce zobowiązani są wykupić bilet wstępu zgodnie z cennikiem. Osoby niezainteresowane wstępem do Skansenu prosimy o kierowanie się na stację PKP Chabówka, gdzie wszystkie pociągi retro również się zatrzymują.

Rozkład jazdy Chabówka – Kasina_2019

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij