Karnet 365 Dni

Czym jest karnet 365 dni?

To jedyny w swoim rodzaju karnet pozwalający na korzystanie z wyciągów narciarskich bez limitu w pięciu ośrodkach narciarskich w Polsce przez 365 dni od dnia aktywacji. Dzięki dodatkowym atrakcjom zaplanujesz aktywny wypoczynek na każdą porę roku.

Przez cały sezon zimowy masz wolny wybór! Możesz bez limitu korzystać z wyciągów narciarskich w pięciu dużych ośrodkach narciarskich w południowej i północnej Polsce w ciągu dnia i podczas nocnej jazdy.

Dodatkowe atrakcje i rabaty pozwolą zaplanować aktywny wypoczynek na każdą porę roku! Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena  spełnią oczekiwania każdego narciarza. Czekają tu doskonale utrzymane trasy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa.

Tak, jak w latach poprzednich, karnet jest ważny od momentu daty pierwszego użycia. Dopiero przy pierwszym, od zakupu przejściu przez bramkę, aktywuje się – i można z niego korzystać przez najbliższe równe 365 dni, bez względu na rok kalendarzowy.

Karnet 365 dni jest oferowany w trzech rodzajach:

Karnet Ski – przeznaczony dla osób zainteresowanych korzystaniem z karnetu w sezonie zimowym

Karnet Bike – przeznaczony dla osób zainteresowanych korzystaniem ze sportów rowerowych w sezonie letnim

Karnet Ski&Bike – przeznaczony dla osób, które w aktywny sposób uprawiają przez cały rok sporty zimowe i rowerowe

Dodatkowo wprowadzono pakiet korzyści dla klientów, wynikający z posiadania Karnetu 365.

 

Twoje korzyści z posiadania karnetu 365 Dni:

Cennik obowiązuje od 01.10.2018.

UWAGA! Przy zakupie karnetu lub wymianie vouchera na karnet w kasie, prosimy o dostarczenie kolorowego zdjęcia, jak do dowodu osobistego (35mm X 45mm).

Kup Karnet 365 dni

Kup karnet 365 DNI już dziś w limitowanej ofercie:
Dzieci 79 PLN
Normalny 789PLN 699PLN
Junior/Senior 669PLN 599PLN

Regulamin Karnet 365 dni