Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Kellys Cyklokarpaty w ośrodku Kasina Ski

Zapraszmy do udziału w Kellys Cyklokarpaty

28 lipca Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty zawitają do ośrodka Kasina Ski.

Jaki mamy cel?

Chcemy popularyzować kolarstwo górskie i turystykę rowerową w Polsce południowo-wschodniej. Promować szlaki i miejscowości turystyczne, propagować zdrowy tryb życia!

 

Wiek uczestników

Kategorie wiekowe w Kellys Cyklokarpaty zaczynają się od 13 roku życia. Nie ma górnej granicy. Zdecydowana większość uczestników ma pomiędzy 21 a 40 lat. Dopuszczamy do startu również dzieci, które mają poniżej 13 lat pod warunkiem, że cały wyścig pokonają w towarzystwie zarejestrowanego do wyścigu opiekuna.

Wymagania formalne

BRAK. Kellys Cyklokarpaty to zawody rowerowe dla amatorów. Nie musisz zatem wykazywać się licencją ani formalną przynależnością do drużyny. Musisz jednak pamiętać, że warto przed startem upewnić się co do swojego stanu zdrowia – poproś swojego lekarza rodzinnego o podstawowe badania. Zgłoszenia do zawodów możesz dokonać nawet na pół godziny przed startem w biurze zawodów, jednak zachęcamy do skorzystania z formularza internetowego.

Nie zwlekaj, zapisz się na zawody już teraz!

Więcej informacji na www.cyklokarpaty.pl

 

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij