Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Co to jest karnet 365 dni?

To unikatowy karnet, który pozwala na korzystanie z licznych atrakcji przez 365 dni w roku od dnia jego aktywacji. Przez cały sezon zimowy masz wolny wybór! Możesz bez limitu korzystać z wyciągów narciarskich w pięciu dużych ośrodkach narciarskich w Małopolsce, na Śląsku i na Mazurach w ciągu dnia i podczas nocnej jazdy. Dodatkowe atrakcje i rabaty pozwolą zaplanować aktywny wypoczynek na każdą porę roku! Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena spełnią oczekiwania każdego narciarza. Czekają tu doskonale utrzymane trasy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa.

Tak, jak w latach poprzednich, karta jest ważna od momentu daty jej pierwszego użycia. Dopiero przy pierwszym przejściu przez bramkę, aktywuje się – i można z niej korzystać przez najbliższe równe 365 dni, bez względu na rok kalendarzowy.

 

Dodatkowo wprowadzono pakiet korzyści dla klientów, wynikający z posiadania Karnetu 365.

 

 

Uwaga!

Karnet 365 dni zakupiony przed 1.10.2018 działa na terenie trzech stacji narciarskich: Czarny Groń,  Kasina Ski i Słotwiny Arena.

Karnet 365 dni zakupiony po 1.10.2018 działa w pięciu stacjach narciarskich – Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena.

 

kup karnet

karnet
karnet
karnet
karnet
karnet
Dla osób zainteresowanych korzystaniem z karnetu w sezonie zimowym
Dla osób zainteresowanych korzystaniem ze sportów rowerowych w sezonie letnim
Dla osób, które w aktywny sposób uprawiają przez cały rok sporty zimowe i rowerowe.
UWAGA!
Przy zakupie karnetu lub wymianie vouchera na karnet w kasie, prosimy o dostarczenie kolorowego zdjęcia, jak do dowodu osobistego (35 x 45mm). regulamin
PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij