Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Co to jest karnet 365 dni?

To unikatowy karnet, który pozwala na korzystanie z licznych atrakcji przez 365 dni w roku od dnia jego aktywacji. Przez cały sezon zimowy masz wolny wybór! Możesz bez limitu korzystać z wyciągów narciarskich w pięciu dużych ośrodkach narciarskich w Małopolsce, na Śląsku i na Mazurach w ciągu dnia i podczas nocnej jazdy. Dodatkowe atrakcje i rabaty pozwolą zaplanować aktywny wypoczynek na każdą porę roku! Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena spełnią oczekiwania każdego narciarza. Czekają tu doskonale utrzymane trasy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa.

Tak, jak w latach poprzednich, karta jest ważna od momentu daty jej pierwszego użycia. Dopiero przy pierwszym przejściu przez bramkę, aktywuje się – i można z niej korzystać przez najbliższe równe 365 dni, bez względu na rok kalendarzowy.

 

Dodatkowo wprowadzono pakiet korzyści dla klientów, wynikający z posiadania Karnetu 365.

365 SKI & BIKE
Nielimitowane korzystanie z wyciągów narciarskich:
Czarny Groń, Kasina Ski, Słotwiny Arena, Kurza Góra, Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia w sezonie zimowym
Nielimitowany wstęp do Bike Park Kasina i Trasy Rowerowe Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia
Wyjazdy piesze w okresie letnim na stacjach Kasina Ski, Słotwiny Arena, Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia
199 PLNDZIECI (urodzeni po 30.11.2012r.)
699 PLNJUNIOR (urodzeni po 30.11.2004r.)
SENIOR (urodzeni przed 30.11.1959r.)
799 PLNNORMALNY

 

 

Uwaga!

Karnet 365 dni zakupiony przed 1.10.2018 działa na terenie trzech stacji narciarskich: Czarny Groń,  Kasina Ski i Słotwiny Arena.

Karnet 365 dni zakupiony po 1.10.2018 działa w pięciu stacjach narciarskich – Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena.

 

kup karnet

karnet
karnet
karnet
Dla osób, które w aktywny sposób uprawiają przez cały rok sporty zimowe i rowerowe.
UWAGA!
Przy zakupie karnetu lub wymianie vouchera na karnet w kasie, prosimy o dostarczenie kolorowego zdjęcia, jak do dowodu osobistego (35 x 45mm). regulamin
PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij