Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Pociąg Retro 2019

Jak co roku zapraszamy na wakacyjne przejazdy retro w 2019 roku do przepięknie położnej stacji w Kasinie Wielkiej. We wszystkie weekendy wakacyjne z wyjątkiem 20 i 21 lipca, zapraszamy na przejażdżki pociągami retro. Podróż zabytkowym pociągiem zestawionym z lokomotywy parowej i wagonów sprzed 80-ciu lat to dla wszystkich pełna niezapomnianych wrażeń niepowtarzalna forma aktywnego wypoczynku, tym bardziej, że w tym roku wydłużamy relację pociągów z Chabówki przez Rabkę Zdrój do KASINY WIELKIEJ – jednej z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych  w Polsce u stóp Śnieżnicy.
Kasina Wielka to rodzinna miejscowość Justyny Kowalczyk. To właśnie tutaj swoje filmy realizowali laureaci Oscarów, Steven Spielberg czy Andrzej Wajda. To niepowtarzalna atrakcja do przejazdu pociągiem po jednym z najpiękniejszych fragmentów Galicyjskiej Kolei Transwersalnej, która do dziś zachowała swój niepowtarzalny, oryginalny i historyczny wygląd.

Proponujemy start z Kasiny Wielkiej – możecie skorzystać z wygodnego parkingu. Następnie podróż do Chabówki, postój na zwiedzanie i powrót do Kasiny.

Tutaj czeka na Was restauracja, wycieczka koleją linową, aby podziwiać przepiękną panoramę Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego. To najlepszy pomysł na miłe, aktywne spędzenie czasu z dala od codziennego zgiełku w przepięknej scenerii.

Rozkład jazdy i cennik
Chabówka – Kasina Wielka – Chabówka
Pociągi kursują w dniach:
29, 30. czerwca,
6, 7, 13, 14, 27, 28. lipca,
3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25. sierpnia 2019r

 

Bilety można nabyć tylko u obsługi w pociągu. Płatność wyłącznie gotówką.
Ceny biletów:
Bilet odcinkowy Chabówka – Kasina Wlk. – Chabówka lub Kasina Wielka – Chabówka – Kasina Wielka:
Normalny: 40,00 zł,
Ulgowy* 30,00 zł
*-bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży od ukończenia 2 lat do ukończenia 14 lat.
Dzieci do lat 2 otrzymują przejazd bezpłatnie w ilości 1 dziecko z jedną osobą dorosłą, jednak bez prawa do zajęcia oddzielnego miejsca siedzącego.
Uwaga! pasażerowie wsiadający lub wysiadający z pociągu na terenie Skansenu w Chabówce zobowiązani są wykupić bilet wstępu zgodnie z cennikiem. Osoby niezainteresowane wstępem do Skansenu prosimy o kierowanie się na stację PKP Chabówka, gdzie wszystkie pociągi retro również się zatrzymują.

Rozkład jazdy Chabówka – Kasina_2019

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij