Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Liga Kubusiowego Narciarza

Kubuś zaprasza do Kasiny!

 

26. stycznia o poranku w ośrodku Kasina Ski, rozegrana zostanie kolejna runda LIGI KUBUSIOWEGO NARCIARZA!

Zapraszamy na start slalomu wszystkie aktywne dzieciaki w wieku od 4 do 12lat! Nie liczą się umiejętności, ale przede wszystkim chęci! Jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach i mieścisz się w jednej z 3 grup wiekowych to przybywaj do nas! 

Startujemy o godzinie 11:00 ale pamiętajcie, że musicie się jeszcze zarejestrować w biurze zawodów, odebrać numerek, pakiet startowy i zrobić rozgrzewkę z Kubusiem!

Biuro znajdziecie w pobliżu małego wyciągu, przy dolnej stacji krzesełka. Czynne będzie od 8:30.

Zachęcamy Was do korzystania z uroków zimy, bo jeszcze przyjdzie za nią zatęsknić!

Rusz się z Kubusiem, a może i Wam uda się zgarnąć super nagrody! Pamiętajcie, że każdy zawodnik biorący udział w zawodach otrzyma od Kubusia pamiątkowy medal, napój i małe CO-NIE-CO! Wystarczy odrobina mobilizacji! Aktywny dzień na świeżym powietrzu, rywalizacja w gronie rówieśników, wspólne kibicowanie i zabawy na śniegu to ferie zimowe z Kubusiem na całego!

Cenne nagrody, między innymi całoroczne karnety 365 ufundowane przez KasinaSKI oraz fanty od marki 4F Junior, czekają na zwycięzców!

Kontakt:

www.ligakubusia.pl

 

Następna runda z cyklu:

16.02.2019 Słotwiny Arena www.slotwinyarena.pl

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij