Pogoda kamery

Dzieci

Kasina Ski posiada na terenie ośrodka Arenę Młodego Rowerzysty gdzie dzieci i ich opiekunowie mogą skorzystać z tematycznego placu zabaw. Obok znajduje się siłownia zewnętrzna, która zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.

Największa atrakcją Areny jest pumptrack, gdzie dzieci mogą rozpocząć przygodę z rowerem.

Arena Młodego Rowerzysty Aktywnie całą rodziną

Podróż zabytkowym pociągiem zestawionym z lokomotywy parowej i wagonów sprzed 80-ciu lat to dla wszystkich pełna niezapomnianych wrażeń niepowtarzalna forma aktywnego wypoczynku, tym bardziej, że w tym roku wydłużamy relację pociągów z Chabówki przez Rabkę Zdrój do KASINY WIELKIEJ – jednej z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych  w Polsce u stóp Śnieżnicy.
Kasina Wielka to rodzinna miejscowość Justyny Kowalczyk. To właśnie tutaj swoje filmy realizowali laureaci Oscarów, Steven Spielberg czy Andrzej Wajda. To niepowtarzalna atrakcja do przejazdu pociągiem po jednym z najpiękniejszych fragmentów Galicyjskiej Kolei Transwersalnej, która do dziś zachowała swój niepowtarzalny, oryginalny i historyczny wygląd.

Proponujemy start z Kasiny Wielkiej – możecie skorzystać z wygodnego parkingu. Następnie podróż do Chabówki, postój na zwiedzanie i powrót do Kasiny.

Tutaj czekają na podróżników Karczma i Bistro, wycieczka koleją linową, aby podziwiać przepiękną panoramę Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego. To najlepszy pomysł na miłe, aktywne spędzenie czasu z dala od codziennego zgiełku w przepięknej scenerii.

Pociąg Retro Wakacyjna przygoda
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.