Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Akcja Sportowa Zima – dla dzieci z ZPO w Kasinie Wielkiej

SPORTOWA ZIMA – to akcja feryjna (od 14.01. do 24.02.2019)

Ośrodek Kasina Ski w Kasinie Wielkiej działa od wielu lat i jest miejscem, które przyciąga fanów sportów zimowych, a od dwóch lat także letnich (rowery). Nasz ośrodek posiada najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski.
Kasina Wielka została rozsławiona przez wielu sportowców z których jesteśmy dumni, jak Halina Nowak, Wiesław Ziemianin i Jan Ziemianin, a przede wszystkim przez Justynę Kowalczyk. To ona swoją pierwszą wspinaczkę, jako kilkulatka odbyła na górę Śnieżnicę i tak często podkreśla, że pochodzi z tej Kasiny Wielkiej. Niewątpliwie na terenie naszej miejscowości wśród najmłodszych jest wielu przyszłych sportowców. Chcielibyśmy, aby dzieci z Kasiny Wielkiej miały łatwy dostęp do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, dlatego postanowiliśmy zaproponować im akcję feryjną “Sportowa zima”.

Cel akcji: zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu na stoku narciarskim, nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.
Zasady: dzieci i młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej otrzymują możliwość zakupu karnetów w stacji Kasina Ski za symboliczną złotówkę za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Mogą w niej uczestniczyć przez okres ferii zimowych poprzez zakup karnetów 3-godzinnych.

Mamy nadzieję, że akcja “Sportowa zima” będzie atrakcyjna dla dzieci z Kasiny Wielkiej. Zapraszamy na “Sportową zimę” podczas ferii zimowych.

REGULAMIN AKCJI SPORTOWA ZIMA

 1. Akcja będzie odbywać się w okresie od 14.01. do 24.02.2019 w ośrodku narciarskim Kasina Ski.
 2. Akcja dotyczy wszystkich dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej.
 3. W czasie akcji dzieci mogą zakupić w kasie 3 godzinny karnet narciarski w cenie 1 złotych, uprawniający do bezpłatnego korzystania z kolei i tras narciarskich.
 4. Osoba pobierająca karnet w kasie zobowiązana jest do uiszczenia opłaty kaucji zwrotnej wysokości 10 zł.
 5. Karnet może odebrać uprawniona osoba osobiście lub pod opieką osoby dorosłej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
 6. Jednorazowo osoba uprawniona do korzystania z akcji może odebrać jeden karnet.
 7. Osoba uprawniona może odebrać jeden karnet w ciągu dnia.
 8. Akcja nie dotyczy opiekunów dzieci uprawnionych do korzystania z akcji “Sportowa Zima”.
 9. Osoba nieuprawniona do korzystania z Akcji nie może korzystać z karnetu. Karnet taki zostanie automatycznie zablokowany przy próbie użycia przez system elektronicznej kontroli zainstalowany na bramkach/kołowrotach ośrodka narciarskiego Kasina Ski.
 10. Osoby uprawiające narciarstwo lub snowboarding do ukończenia 16 roku życia, obowiązane są używać w czasie jazdy kasków ochronnych konstrukcyjnie przeznaczonych do uprawiania narciarstwa lub snowboardingu.
 11. Dzieci o wzroście poniżej 1,25 cm mogą być przewożone na krzesełkach tylko w towarzystwie osoby dorosłej. Osoba towarzysząca musi być w stanie i gotowości do udzielenia jadącemu dziecku koniecznej pomocy.
 12. Dzieci siadają na skrajnych siedziskach krzesła.
 13. Wszelkie inne regulacje nie zawarte w powyższym regulaminie zawarte są w regulaminie ośrodka dostępnego na terenie ośrodka narciarskiego Kasina Ski.

KASINA SKI INFORMACJE:

Zapraszamy uczniów Zespołu Placówek Oświatowych  w Kasinie Wielkiej na narty i snowboard w czasie trwania ferii zimowych. Kontakt: tel. 512 409 942

Więcej o sportowcach z Kasiny Wielkiej.

PARTNERZY
© 2018 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. dowiedz się więcej - polityka prywatności zamknij