aktualności

Aktualnościkasina latem Arena Młodego Rowerzysty – komunikat W dniach 11-12 sierpnia Arena Młodego Rowerzysty będzie nieczynna z powodu prac konserwatorskich.
czytaj dalej
Aktualnościkasina latem 21,22 LIPCA 2018 MISTRZOSTWA POLSKI DIVERSE DOWNHILL CONTEST 2018 Już w najbliższy weekend czeka nas najważniejsza impreza zjazdowa w kraju – Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest. Co to oznacza? Niezapomniane, sportowe emocje, najlepszyc
czytaj dalej
Aktualnościkasina latem MISTRZOSTWA POLSKI DIVERSE DOWNHILL CONTEST 2018

Druga odsłona cyklu rowerowych zawodów Diverse Downhill Contest
w Bike Parku Kasina zbliża się wielkimi krokami. Już 21 oraz 22 lipca oczy całej downhillowej sceny skupią się na Kasinie Wielkiej, ponieważ to właśnie do nas zjadą się najlepsi rowerzyści kraju, którzy walczyć będą o tytuł nowego Mistrza Polski.


czytaj dalej
Aktualnościkasina latem Kellys Cyklokarpaty w ośrodku Kasina Ski

Zapraszmy do udziału w Kellys Cyklokarpaty

28 lipca Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty zawitają do ośrodka Kasina Ski.


czytaj dalej
Aktualnościkasina latemUncategorized Arena Młodego Rowerzysty: pumptrack, siłownia, plac zabaw

Mini plac zabaw

Dlaczego warto wybrać się z dziećmi do Kasiny? Specjalnie wybudowany plac zabaw to niesamowite miejsce, w którym cała rodzina aktywnie i kreatywnie spędzi czas. Nasz plac zabaw dla najmłodszych jest zbudowany z naturalnych materiałów, króluje tutaj instalacja w kształcie pociągu retro. Na najmłodszych czekają: zjeżdżalnia, przejścia między mini wieżami w siatkach zabezpieczających, piaskownica oraz huśtawki.


czytaj dalej
Aktualnościkasina latem Wakacyjny pociąg retro już jeździ!

Zapraszamy Was na przejażdżkę pociągiem retro z parowozem i zabytkowymi wagonami do przepięknie położonej stacji kolejowej w Kasinie Wielkiej. Podczas postoju zapraszamy do skorzystania z przejazdu krzesełkową koleją linową na Śnieżnicę, skąd można podziwiać przepiękną panoramę Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego.


czytaj dalej