Stacja narciarska blisko Krakowa
facebook

Karnet na narty – Cyber Monday

Przegapiliście piątkową promocję? Specjalnie dla Was Cyber Monday (27.11.2017)!

Vouchery na całodniowe karnety narciarskie -50%, które wykorzystasz w jednej z trzech stacji narciarskich: Czarny Groń​, Kasina SKI​ lub Słotwiny Arena​ w sezonie 2017/2018.


 

 Stacje narciarskie, w których możesz skorzystać z karnetu narciarskiego:

Czarny Groń – ośrodek narciarski w Rzykach (Beskid Mały). Posiada dwie koleje krzesełkowe, w tym nowoczesną firmy Doppelmayr, 6-osobową z osłonami, oślą łączkę dla początkujących, oraz rewelacyjny Tiger Snowpark. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, zaplecze gastronomiczne i hotelowe.

Kasina SKI – ośrodek narciarski w Kasinie Wielkiej (Beskid Wyspowy). Posiada najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite, 21-procentowe pochylenie na całej długości, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy. Nowoczesne krzesło Doppelmayr dla 6 osób z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami zabierze Was na szczyt w 5 minut. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, gastronomia oraz duży parking.

Słotwiny Arena – ośrodek narciarski w Krynicy Zdrój (Beskid Sądecki). Stacja posiada 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, nowoczesną, 6-osobową kolej wyprzęganą firmy Doppelmayr, kompleks wyciągów orczykowych oraz „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski”. na terenie ośrodka szkoła narciarska, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu, parking, gastronomia i pensjonat.

Wszystkie stacje narciarskie mają zaplanowane w sezonie zimowym liczne wydarzenia i imprezy: Sylwester na stoku, “Splash”, “Przejazd przez knajpę”, Ligę Kubusiowego Narciarza, “Gymkhanę narciarską” oraz zawody dla amatorów i  wiele innych. 

Bądź aktywny tej zimy. Nuda się nie uda!

  Regulamin promocji „Cyber Monday Karnet” – zobacz.
PARTNERZY
© 2017 Kasina Ski
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. zamknij